Aк-Мурза 08.12.2010 в 11:45

Українська ПРО (Wikileaks)

В Польщі аналітики розглядають Україну як буферну зону. Про це йдеться у звіті американського посла у Варшаві в Держдепартамент від грудня 2008 року, який оприлюднений на сайті Wikileaks.

"Польські аналітики сказали нам, що існування прозахідної буферної зони в Україні та Білорусі змістить Польщу з передової лінії з безапеляційною Росією", - сказано в документі (УП).

«Прозахідної», очевидно, треба розуміти - протиросійської. Тепер ясно як насправді читати абревіатуру ПРО - протиросійська оборона. І цією самою обороною – її передлінією, виявляється має бути Україна.

Отакого друга і адвоката в лиці Варшави має Київ. На словах припрошують до євроспільноти, обіцянки обіцяють, а на ділі - буферна зона. Інакше кажучи, розмови про Україну та ЄС – суцільне лицемірство – політична технологія.

Невже

Поляки й досі перелякані росіянами. Поляків як гонорової нації більше не існує. На поверхні лишень великопольське чванство.Тваринний страх перед Росією заступає увесь їхній гонор? 

В усіх своїх діях поляки, на підсвідомому рівні, керуються цим страхом. Вони ненадійні союзники, бо - боягузи. Боягуз будь-якої миті готовий зрадити та зрадить усе й уся, рятуючи свою дупу. Геть усі їхні слова про любов і дружбу до українців - шепіт, а може точніше - шипіння підлої гадюки?

Польщі та Європі дійсно потрібна Україна. Дуже потрібна. Не як рівна серед рівних, але як живий щит від «безапеляційної Росії». Отак. Колись і у Польщі були лицарі, були та загули. Що тепер? Тепер лишень здатні за чужими спинами ховатися?

З іншої сторони

Причому тут поляки. Нормальні люди, як усі. Не кращі, але й не гірші від інших. Люблять свою країну, дбають про неї та, водночас, вчаться бути реалістами. Зрештою і бджоли живуть за рахунок квітів.

Ймовірніше, справа у тому, що бути "протиросійською обороною" вигідно декому у самій Україні. До слова - і декому в Росії. Інший порядок цифр. Ті ж гроші. Проте, вигляд збоку... Навіщо вступати в НАТО, якщо за це треба платити самим? Нащо нам Євросоюз, якщо для цього потрібно провести реальні реформи?

Знову ж таки, за цих обставин, Захід буде готовий раз у раз заплющувати очі на специфічність української "демократії". Хай поганенька, але ж "своя - прозахідна" (за прикладом Пакистану, або Саудівської Аравії). Натомість, вітчизняним можновладцям підійде будь-яке "заступництво", аби не заважали панувати.

Якщо так. Подібна оборудка поміж "прагматичними" євро-атлантичними чиновниками та новим українським "панством", особисто для мене - гидота.

Найсмішніше, з огляду на українське сьогодення, у сухому залишку - вибір за нами. Стати буфером - "європрезервативом", чи частиною цивілізованого світу. Лишається тільки зрозуміти: хто такі ми і чого насправді хочемо.

Україні ніхто не збирався та й не збирається допомагати. Ніхто - окрім нас самих. Вірно кажуть: Господи - врятуй мене від друзів, з ворогами сам справлюсь. Шануймося.

За нашу і вашу свободу?

Вадим Ак-Мурза, брат-близнюк

С. Далі. Алегорія весни, 1978 /art-on-web.ru


Рекомендовать запись
Оцените пост:
думка аналітики чи нгавіть групи явно не думка всієї нації
  • (0/0)
згідний) проте є питання... уряди скрізь не досконалі, інша справа, рівень впливу на чиновників зі сторони цієї самої нації... також, варто пам'ятати, що поляки нещодавно втратили цвіт свого народу... хто би в Україні плакав за нашими урядовцями?
  • (0/0)
Москалики від твоїх постів тільки руки потирають... Так, звичайно, є доля правди, проте тільки ми можемо вирішити, ким нам бути, чи розвиненою країною, чи буферною зоною. а може буферна зона Євросоюзу, - це перший крок до того, щоб стати розвиненою цивілізованою країною і перетворити Росію у буферну зону між нами і Китаєм?
  • (0/0)
про Росію буфер від Китаю, я теж сміявся коли писав, навіть хотів додати до статті, проте не знайшов куди "втулити"... тож не проти... щодо москаликів-рукопотирачів, дик... наплювати і розтерти!!! нам своє робить...) хай тішаться, поки що... а от поляків тра штурхати, аби не спали... просплять Україну, просплять і Польщу!
  • (0/0)
Факт! Пиши польською!
дзуськи! хай вчать українську... російською ж не писав умисно, бо російську то вони вивчили
  • (0/0)
Пыдколов!
  • (0/0)
У Варшаві спалили опудало Путіна на роковини загибелі президента Близько двох тисяч поляків у суботу ввечері пікетували Посольство Російської Федерації у Варшаві з вимогами надати правду про причини Смоленської катастрофи, що сталася 10 квітня 2010. Як передає кореспондент УНІАН, пікетувальники вигукували антиросійські гасла та під вигуки "вбивця" спалили опудало глави російського уряду Володимира Путіна. Вони також вигукували гасла "Коморовський - геть в Москву!" та "Дайте скриньки - заберіть Бронька (скорочення від Броніслава)!". http://www.pravda.com.ua/news/2011/04/10/6092654/ *** Jeszcze Polska nie zginęła Kiedy my żyjemy. Co nam obca przemoc wzięła, Szablą odbierzemy...
  • (0/0)