Aк-Мурза 22.01.2010 в 13:04

Західні українці

Хто такі західні українці? Знаю українців, які живуть на заході України. Знаю про українців - громадян Західної-Української Народної Республіки. Знаю українців, які живуть на західній півкулі планети Земля.

До слова, ніколи не чув про західних росіян, чи східних китайців. Мабуть уся справа у прогнозі погоди: на Західній Україні - дощі, але на заході Франції - сонячно.

Руїна розбрату в нас самих, але й храм єдності - взаємності розуміння, також - в нас. Шануймося.

Вадим Ак-Мурзапівнічний українець

Розділяй... зі сторони сонця - істинні, супроти - зайди... і владарюй.

С. Далі. Атавізм сутінків, 1934 /art-on-web.ru


Рекомендовать запись
Оцените пост:

а китайці таки діляться. китаєць з пекінського регіону і китаєць з, припустимо, району Гімалаїв можуть спілкуватись виключно письмом, себто ієрогліфами.

  • (0/0)
усе можна поділити, проте не усе варто ділити) думаю за словосполучення "Південний Китай" у самому Китаї можна втрапити у буцигарню за сепаратизм... оскільки - Китай є Китай, Китай - неподільний)
  • (0/0)

хто їх знає тих комуністів. та кому ж ти скажеш не ділити... всеодно ділять, але знову ж таки не всі. просто така вже людська природа - треба все розбити на якумога більше дрібних частинок. ніякої тобі єдності.

Жили колись в Україні козаки. Потім стали вони козаками реєстровими і козаками низовими. Затим з'явилася Лівобережна та Правобережна Україна. З'явилися гетьмани Лівобережної України та Правобережної України. Звідси - лівобережні та правобережні українці, замість українців лівобережжя та українців правобережжя України. Одне слово – руїна в нас самих, але й храм, також – в нас.
  • (0/0)
  • (0/0)